Filli Boya Sanayi Boyaları bayiliğini yürütmekte olan PROKİM BOYA KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ., Türk sanayisine kaliteli boya, doğru ürün seçimi, uygun maliyet ve teknik hizmet sunmaktadır.

Firmamız, sektördeki tecrübesi, sahip olduğu servis olanakları, geniş ürün yelpazesi, konusunda uzman ekibi ile siparişten teslimata kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermektedir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, sağladığımız lojistik hizmet ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize tam zamanında ulaştırmaktayız. PROKİM BOYA bünyesinde bulunan mix makine ile farklı boya sistemlerinde istenilen renklerde tonajlı üretimler yanında küçük miktarlı üretimler yaparak müşterilerinin bu yönde olan ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

PROKİM BOYA, müşterilerinin daima yanındadır. Satış öncesi ve satış sonrası sunulan teknik hizmetler ile müşterilerine en iyi seçenekleri sunmak, uygulama sorunlarını çözmek, Filli Boya fabrikaları öncülüğünde gelecek için yapılan Ar-Ge çalışmalarını ve teknolojik gelişmeleri değerli müşterilerine aktarmak temel hedefimizdir.

Saygıdeğer müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vereceğimize dair olan sarsılmaz inancımız, varlığımızı sürdürmek ve geliştirmek için temel değerimizdir.

Karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti prensibine dayalı çalışma anlayışımız ile sizleri de yanımızda görmekten büyük onur duyacağız.